O firmie

Tętnowski Development działa na krakowskim rynku realizując projekty deweloperskie od 2003 roku. Spółka stawia sobie za cel świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Klientów usług. Wszystkie inwestycje realizowane są z myślą o osobach wymagających, ceniących piękno i komfort, potrafiących dostrzec jakość w najdrobniejszych detalach. Różnorodność miejsc, w których powstają inwestycje, pozwala każdemu znaleźć to czego szuka – luksus i prestiż w połączeniu z magią i urokiem. Najwyższa jakość, niepowtarzalna architektura i dbałość o wysoki standardy wykonawstwa stanowi o wyjątkowości projektów realizowanych przez Tętnowski Development. Połączenie nowoczesności i tradycji jest głównym założeniem wszystkich realizowanych projektów. Zdobycie zaufania Klientów to najważniejszy sukces, na którego kanwie firma buduje swoją markę.

 

Misja firmy: Kreowanie przestrzeni miejskiej Krakowa, zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług oraz poczucia komfortu i zadowolenia.

 

Firma Tętnowski Development jest oficjalnym członkiem Małopolskego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON, Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM), Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa oraz Galicyjskiej Izby Budownictwa


 STRONA FIRMOWA    →

REALIZACJE i NAGRODY    →


  • BIURO SPRZEDAŻY:
  • ul. Wrocławska 80, 30-017 Kraków
  • tel. 12 630-99-11, 12 630-99-33
  • biuro@tetnowski.pl

[baner kategoria="3"]