Realizacje i nagrody

DOM POD KLONAMI – jest on pierwszą zrealizowaną w 2005 roku inwestycją, położoną blisko centrum Krakowa, przy ul. Wrocławskiej 43A. To ekskluzywny budynek o charakterystycznym rysie architektonicznym, który stał się wizytówką oraz siedzibą firmy Tętnowski Development. Podziemne garaże, reprezentacyjny hol, całodobowa ochrona oraz taras widokowy na dachu budynku to tylko niektóre atuty tej inwestycji. Już pierwsza inwestycja firmy została zauważona i wyróżniona w Konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.

 

MAGNOLIE – ten zespół apartamentowy to kolejny projekt mieszkaniowy zrealizowany przez firmę Tętnowski Development. Zdobył on nagrodę Złotego Sokoła w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2010 roku. Ta kameralna enklawa usytuowana na pograniczu Krakowa i Zielonek składa się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków, które idealnie wkomponowały się w otoczenie domów w zabudowie szeregowej. Wysoki standard pięknie zagospodarowany teren zielony, cisza i atrakcyjna lokalizacja cieszą mieszkańców tego osiedla.

 

LEA RESIDENCE – inwestycja ta otrzymała Nagrodę Specjalną Złotego Sokoła, przyznaną przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w 2012 roku, a firmie Tętnowski Development przyznano tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera roku. W ramach tego projektu wybudowano trzy sześciokondygnacyjne budynki – dwa bliźniacze od strony ul. J. Lea i trzeci od strony Armii Krajowej, zamykający atrakcyjny dziedziniec. LEA RESIDENCE jest przeznaczona dla klientów, którzy potrafią docenić nie tylko świetną lokalizację, ale także zwrócą uwagę na standard i estetykę wykończenia. Podziemne miejsca parkingowe, przeszklone cichobieżne windy, monitoring, ekskluzywne wykończenie klatek schodowych, elewacja budynku wykończona drewnem mahoniowym oraz naturalnym kamieniem to elementy tworzące prestiż LEA RESIDENCE.

 

DOMY NAD ZALEWEM – to kompleks pięciu komfortowych domów jednorodzinnych zlokalizowany w malowniczej okolicy Trzebini i Chrzanowa w miejscowości Piła Kościelecka. Z każdego domu roztacza się piękny widok na Zalew Chechło, a rozległe tereny zielone i leśne (otulina Puszczy Dulowskiej) są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów.

 

WROCŁAWSKA 80 – w 2014 roku firma Tętnowski Development otrzymała za tę inwestycję prestiżową Nagrodę Specjalną Złotego Sokoła, przyznawaną przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2014. Inwestycja WROCŁAWSKA 80 został również Laureatem plebiscytu „Kraków mój dom” w kategorii Architektura Mieszkaniowa. Budynek zaprojektowano jako uzupełnienie pierzei ul. Wrocławskiej, nawiązując w części zachodniej do historycznego układu jednostki wojskowej, zaś w części wschodniej do istniejącej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ mieszkań oraz świetna lokalizacja zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.


  • BIURO SPRZEDAŻY:
  • ul. Wrocławska 80, 30-017 Kraków
  • tel. 12 630-99-11, 12 630-99-33
  • biuro@tetnowski.pl